wtorek, 3 grudnia 2013

Ostatnie dwa tygodnie

Ostatnie dwa tygodnie to jakiś kosmos. Ciągle coś, gdzieś i czasu na wszystko brak.

W ciągu tygodnia rehabilitacja z Zuzanną, spotkania w różnych sprawach. Wieczorami, kiedy mogłabym usiąść i coś naskrobać, najzwyczajniej na świecie mi się nie chce. :( A kiedy przychodzi weekend, gdzieś wyjeżdzamy, więc też nie ma jak coś naskrobać.

Ale mimo wszystko udało mi się pozałatwiać kilka ważnych spraw dotyczących Zuzanny.

1. Stowarzyszenie "Usłyszeć Świat" - ale o tym już wiecie :)

2. Złożyłyśmy papiery w sprawie "Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka" teraz czekamy już tylko na komisję w Ministerstwie, ile godzin będzie przysługiwać Zuzannie i mam nadzieję, że od Nowego Roku zaczniemy zajęcia

3. Fundacja "Avalon" - W końcu Zuzanna będzie miała subkonto w Fundacji, gdzie będziemy zbierać pieniążki na rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, czy na utrzymanie, ubezpieczenie i akcesoria do procesora. Będzie można wpłacać darowizny i 1% podatku. Jak tylko Zuza będzie miała już swoją stronę na stronie fundacji to podam wszystkie szczegóły. Może ktoś z Was nie wie jeszcze, na kogo odda swój 1% podatku, to może będzie chciał go podarować Zuzannie.

Także myślę, że wykorzystałam ten czas maksymalnie na załatwienie wszystkich formalności. Padam :)

A w weekend zamiast odpocząć to my w drodze.

Najpierw, tydzień temu wyjechaliśmy na Dolny Śląsk, a dokładnie do Sulistrowiczek, gdzie towarzyszyłyśmy Tacie na wyjeździe "służbowym". Niestety pogoda była słaba i było bardzo zimno, więc kisiłyśmy się w pokoju. Jednak mały spacer zaliczyłyśmy.

A w ostatni weekend wybraliśmy się na Śląsk, do Żelazka koło Zawiercia. Tam mieliśmy klubowe zakończenie sezonu. Było wspaniale, ekipa idealna, świeże powietrze, cudowne tereny do biegania, czego chcieć więcej. I co z tego, że nawet nam śnieg spadł, który po kilku godzinach się roztopił. Było wspaniale!


A kolejny weekend będzie jeszcze fajniejszy, bo jedziemy w odwiedziny do Zuziowej blogowej Kumpeli :*
Już nie możemy się doczekać :)

9 komentarzy:

 1. Cudna ta Twoja Zuzia, kochana będziesz miała nr. konta to wpisuj bo ja jeszcze nie wiedziałam na kogo mam oddać 1% i własnie chce dać go Twojej Zuzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jejciu, już teraz bardzo dziękujemy! Jak tylko uporamy się ze stroną to przekażemy wszystkie informacje co i gdzie wpisać w zeznaniu podatkowym :)

   Usuń
  2. mogłabyś napisać ile kosztuje rehabilitacja dziecka z niedosłuchem i ile finansuje nfz?

   Usuń
 2. Kiedy Zuzia tak urosła?
  Cieszę się, że sprawy układają się Wam pomyślnie.
  Pozdrawiamy razem z Maksiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze? Sama nie wiem, zmienia się bardzo!
   My Was też pozdrawiamy!

   Usuń
 3. intensywnie u Was :)
  Zuzia jak wyrosła
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe.. Rośnie jak na drożdżach!

   Usuń
 4. Jeszcze tylko niecałe 3 dni! :)

  OdpowiedzUsuń