czwartek, 18 czerwca 2015

Zuzia ma 3 latka!16 czerwca 2015 - Zuzia ma 3 latka!

Trzy lata temu już się tuliłyśmy, choć miałam tak dużą niedokrwistość, że nie miałam sił, żeby usiąść. To nic. Było cudownie, bo Ona była już z nami!

Pamiętam dzień kiedy miałam stawić się do punktu konsultacyjnego. KTG, na którym wyszły skurcze, a położna pytała się czy czuje. Czułam jakieś tam gilgotanie. Pamiętam jak powiedziała, że to już skurcze porodowe. Skoro tak, mogę rodzić. Pamiętam jak powiedziałam lekarce, że wracam do domu, bo muszę zjeść obiad i później przyjdę. Niechętnie mnie puściła kwitując, że nie zdąże go zjeść. Zjadłam, a jak. Potem wróciliśmy, oczywiście w międzyczasie myślałam, że urodze, bo skurcze się nasiliły. Na izbie znów KTG i decyzja, że tym razem to już zostajemy. Pamiętam, jak wszyscy śmiali się, że mąż nie obejrzy meczu Polska-Czechy. To nic. Po przyjęciu na salę oczywiście skurcze ustąpiły, a położna postanowiła przebić pęcherz owodniowy. Mieliśmy czekać co się wydarzy, ale nie zdążyliśmy bo od razu pojawiły się tak silne skurcze, na które ani ja, ani Zuzia nie byłyśmy przygotowane. Po krótkim (3h15m), ale ciężki porodzie poznaliśmy się. I w tym momencie my staliśmy się Jej rodzicami, a Ona naszą córką! 

To były ciężkie trzy lata. Trzy lata ciężkiej rehabilitacji, żeby znaleźć się w tym miejscu. Wiem, że teraz już będzie tylko lepiej.

Zuziu! Mam nadzieję, że Twoje dzieciństwo będzie dzieciństwem nie przesłoniętym tylko rehabilitacją! Bądź silna, dzielna i zawsze uśmiechnięta, nie choruj, a wszystko będzie wspaniale! 

Kochamy Cię z Tatą nad życie i zrobimy dla Ciebie wszystko!

5 komentarzy:

 1. Piękna ta Wasza Zuzia! Będzie dobrze - czego Wam z całego serca życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepzego dla Zuzi! Niech rośnie zdrowa i szczęśliwa! Ślicznotka z niej piękna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zuziu sto lat mała gwiazdo!

  P.S: Oczy ma nieziemskie <3

  www.julinkowo.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Spóźnione życzenia dla trzylatki! :)

  OdpowiedzUsuń