czwartek, 28 marca 2013

Termin

Ogłaszam, że 18 kwietnia wybieram się z Zuzanką do Kajetan :)

Tak, tak to jest termin naszej operacji, która odbędzie się 19 kwietnia!

Zostały 3 tygodnie! Tylko tyle i aż tyle. Jestem taka szczęśliwa :) Nie wiem jak to jest mieć zdrowe, słyszące dziecko. Jak to jest kiedy dziecko odwraca główkę kiedy się do niego mówi. Teraz będę miała namiastkę tego, bo oczywiście długa droga przed nami. Rehabilitacja pójdzie pełną parą, ale co tam najważniejsze jest to że będziemy uczyć się słyszeć i że w końcu będziemy słyszeć i będziemy mówić! Już nie mogę się tego doczekać. Tych pierwszych świadomych reakcji na dźwięki, na głosy, pierwszych słów, wyczekanych słów przez każdego rodzica.

Oczywiście jest we mnie teraz cała masa uczuć od radości, przez przerażenie, po stres związany z operacją. To oczywiste, ale wiem, że będę się przeogromnie denerwować tego dnia. O to czy wszystko pójdzie dobrze, czy na pewno dobrze robimy i takie tam. Mam nadzieję, że oczywiście tak będzie :)

Jedno czym już teraz bardzo się denerwuje to to, czy zejdzie jej do tego czasu ta okropna wysypka! Wiem, że na efekt działania leku trzeba chwilkę poczekać, ale w tym momencie jestem w gorącej wodzie kąpana i chcę, aby już zeszła. Trzymajcie kciuki, żeby szybciutko zeszła, bo jak nie to operacja się trochę odwlecze, a tego byśmy nie chcieli!

Pozdrawiam cieplutko wszstkich :)

10 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i żeby się udało.
  Pozdrawiam serdecznie.;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie dziękuję, coby nie zapeszyć!

   Usuń
 3. Trzymamy kciuki bardzo mocno :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziękujemy, bardzo się przydadzą :*

   Usuń
 4. Gratulacje!!! Będziemy mocno trzymać kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj trzymajcie, przydadzą się. :)

   Usuń