wtorek, 29 października 2013

Komu, komu?

Choroba powoli ustępuję, więc mam nadzieję, że i ja wrócę do świata blogowego. Jak na razie najzwyczajniej w świecie nie mam na to siły. Zuzanna jest na tyle marudna, że albo muszę jej wynajdować nowe zabawy, albo nosić na rękach, bo na dwór nie możemy wychodzić. A to taka szkoda, bo przecież w ostatnich dniach była piękna pogoda. :(

Ale do rzeczy...

Zuzanna ma starszą siostę cioteczną, po której raz na jakiś czas dostaje worki zabawek. Właśnie ostatnio takowy worek otrzymaliśmy. Wybraliśmy to co chcieliśmy, ale zostało nam kilka dziewczęcych zabawek, których na razie nie chcemy, czy też nie potrzebujemy.

Może któraś z Was drogie mamy chciałaby coś dla swojej córeczki. W worku zostały nam kucyki Ponny, czy jak one tam się nazywają. Koniki oddamy jedynie za koszt wysyłki ich do Was, no chyba, że chcielibyście dać Zuzi coś w zamian (potrzebujemy małego statku i kotka do rehabilitacji).

Koniki są w trzech rozmiarach. Duży, średnie i małe.

Jeśli byłby ktoś chętny proszę o komentarz, a następnie o maila na kontakt - patkaka@op.pl

1. Duży


2. Średnie

3. Małe


2 komentarze:

  1. zdrówka!!
    na koniki pony pewnie przyjdzie jeszcze u nas czas
    niech inne mamy korzystają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. na facebooku jest taka grupa: Mama pomaga mamie, tam możecie wrzucić z Zuzią koniki i ewnetualnie zapytać o inne Wam potrzebne zabawki.

    OdpowiedzUsuń